Dünyanın Dersi'ne Hoş geldiniz.

Dünyanın Dersi’nde, herkesin eğitimde fırsat eşitliğine sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Bu yüzden uzman eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan kurslar ile kendinizi geliştirebilmeniz için fırsatlar oluşturmaya devam ediyoruz.

Vizyoner eğitmenlerimiz

Tüm eğitmenlerimiz yeni eğitim tasarımlarımızda inovatif ve yenilikçi düşünme becerileri ile hareket ederler.

Erdinç Küçüker
Erdinç Küçüker

Üniversite öğrenimine Dumlupınar Üniversitesi Matematik Bölümü ile devam etti. Üniversite yıllarında birçok eğitim seminer ve sempozyuma katılarak bilgi dağarcığını günden güne geliştirdi.

Pınar Tuğçe Palaska
Pınar Tuğçe Palaska

1991 Bursa doğumlu olup orta öğrenimini Bursa da yatılı Turgut Yılmaz İpek İlköğretim okulunda tamamladıktan sonra liseyi Kocaeli'de Darıca lisesinde okudu.

Hilal Doyran
Hilal Doyran

1990 yılında İstanbul’da doğdu. Ortaöğretimini Oruç Gazi İlköğretim Okulu’nda, lise öğrenimini Hüseyin Bürge Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır.

Neşe Metin
Neşe Metin

1985 yılında doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Kocaeli Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümünden 2009 yılında mezun oldu.

Birgül Özkan
Birgül Özkan

1990 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da Adnan Ötügen İlköğetim okulunda, lise öğrenimini yine İstanbul’da Dr. Kemal Naci Ekşi Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır.