Oyun geliştirme oyunuma göre uyarlanmış yazılımlar oluşturmak, dünya çapında bir eğlence olgusudur. Küresel oyun pazarı şu anda 137,9 milyar dolar değerindedir ve 2021 yılına kadar 180 milyar dolar değerinde olması beklenmektedir (Kaynak, Newzoo). Program, etkileşimli ve sürükleyici bir öğrenme deneyimi sağlayan, dünyanın en büyük çevrimiçi öğrenme platformu olan Coursera aracılığıyla sunulur.


Bazı ülkelerde bu kurs için içeriğe erişim konusunda ABD tarafından uygulanan kısıtlamalar vardır. Daha fazla bilgi edinmek için “Nasıl çalışıyorsunuz” konusuna bakın. JavaScript’in her gün kullandığımız web uygulamalarına güç verdiği için en iyi dil olmaya devam etmesi şaşırtıcı değildir.

 


Sanırım geri döndüm, bir savaş istiyorsun ya da bana bir silah vermek istiyorsun, her şeyin bir fiyatı paslanmış, sanırım. Fiyatı paslı bıçakladın, Şeytan arkadan seni tekrar görmek ne güzel.

Steve Jobs

Daha fazla bilgi edinmek için “Nasıl çalışıyorsunuz” konusuna bakın. JavaScript’in her gün kullandığımız web uygulamalarına güç verdiği için en iyi dil olmaya devam etmesi şaşırtıcı değildir. Etkileyici olan şey, geliştiricilerin web uygulaması dünyasında yenilik yapmaya ve gelişmeye devam etmesini sağlayan JavaScript’te yapılan sürekli iyileştirmelerdir. Tüm önemli ön uç çerçeveler, JavaScript veya çalıştırılacak JavaScript üreten bir dilde yazılmıştır. Backbones.js gibi çerçevelerin kullanımı azalmakta ve yeni araçlar ortaya çıkarken doğrudan Angular, React ve Vue’da yapılan UI çalışmaları ile değiştirilmektedir.

Lopez’in Kaliforniya’daki gerçek evine katıldığı bildirildi.

Lo, 28 milyon dolara onun olmasını başardı. Bronx yerlisi Kaliforniya’da yeni bir ev alırken, Altın Eyalet’te kapılı bir site satmaya çalışıyor. Dağ manzaralı 17.000 metrekarelik Hidden Hills tesisi, özel teraslı bir ana süit ve 20 kişilik bir tiyatro, dans stüdyosu ve kayıt stüdyosu içeren bir eğlence kanadı dahil olmak üzere dokuz yatak odasına sahiptir. Çin’in en genç kadın milyarderi, Sidney’deki tripleks çatı katını boşalttı.

 


Dağ manzaralı 17.000 metrekarelik Hidden Hills tesisinde dokuz yatak odası bulunmaktadır. özel teras ve eğlence kanadı içeren ana süit.

Aracılık şirketi Knight Frank’in son raporuna göre, yıllarca süren beyaz-sıcak büyümenin ardından, Sidney’deki lüks ev fiyatları, 2018’in ikinci çeyreği ile üçüncü çeyreği arasında% 1 düşüşle yıllar sonra ilk kez düştü. ayak daire panoramik manzaraya sahiptir.

Tesis, 30 kişilik sinema odası, 100 kişilik amfi tiyatro ve kumlu plajlı yüzme havuzu ile tamamlandı.

Golden State’te kapılı bir site satmaya çalışıyor. Dağ ve şehir manzaralı 17.000 metrekarelik Hidden Hills tesisi, özel teraslı bir ana süit ve 20 kişilik bir tiyatro içeren bir eğlence kanadı dahil olmak üzere dokuz yatak odasına sahiptir.

Turitor JavaScript’i veya çalıştırmak için JavaScript üreten bir dili öğretmek.
Şu anda piyasada bulunan multi milyon dolarlık bir evi satmak için mücadele ediyor
Lopez’in gayrimenkullerine sekiz dönümlük bir arazi kattığı bildirildi.
Tesis, 30 kişilik görüntüleme odası, 100 kişilik amfi ile tamamlandı.
Lo, 28 milyon dolara onun olmasını başardı. Bronx yerlisi kazandıkça

Dağ ve şehir manzaralı 17.000 metrekarelik Hidden Hills mülkünde, özel teraslı bir ana süit ve 20 kişilik bir tiyatro içeren bir eğlence kanadı da dahil olmak üzere dokuz yatak odası bulunmaktadır. Başarılı çiftlikler yürütme çabaları, “beyaz ırkçılık” iddiasıyla bir dava açtılar.